Zákaznické centrum 

K dispozici je pro vás zákaznické centrum v Kroměříži a Holešově. 

 

Cena vody

Přehled cen vodného a stočného za  tříleté období. Cena vody je jednotná pro obyvatelstvo i ostatní odběratele.

Hlášení poruch

Na uvedené kontakty můžete nahlásit poruchy.

Elektronická žádost o vyjádření

VSTUP Pro spuštění použíjte aktuální prohlížeč (Edge, Chrome..)

 • 1 litr vody je zhruba 150 krát levnější než 1 litr balené vody.
 • Zdravotně nezávadná - podléhá četnější a v některých parametrech přísnější kontrole kvality (ročně provedou VaK více než 100 000 testů kvality vody).
 • Po stránce kvality je voda z vodovodu zcela srovnatelná s balenou vodou, díky nižšímu obsahu minerálních látek méně zatěžuje naše ledviny.
 • Vždy čerstvá u Vás doma – optimálně “uskladněná” v chladu a temnu ve vodovodním potrubí.
 • Šetříte přírodu – odpadá přeprava kamiony, potřeba skladování a likvidace ekologického odpadu.

V pracovní době přijímají hlášení o poruchách zákaznická centra Kroměříž a Holešov. Mimo pracovní dobu centrální dispečink. Více informací o aktuálních haváriích i plánovaných odstávkách naleznete při stisku tlačítku více informací.

Více informací

Jestli máte zájem, vyplňte prosím tento krátký formulář týkající se spokojenosti zákazníků se službami a fungováním společnosti Vodovody a Kanalizace Kroměříž, a.s.

Vyplnit formulář

Aktuality

Havárie na areálovém vodovodu v Podzámecké zahradě.

15. 4. 2024 - Ing. Eva Zádrapová - obchodní manažer

Vážení občané, dne 12.4.2024 byla na FB stránkách Arcibiskupského zámku a zahrad Kroměříž zveřejněna zpráva, že z důvodu havárie na vodovodním řadu bude Podzámecká zahrada do odvolání uzavřena. 

Pozvánka na řádnou valnou hromadu 2024

12. 4. 2024 - Ing. Ivana Štouračová - Finanční manažer

Představenstvo akciové společnosti Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. svolává ŘÁDNOU VALNOU HROMADU, která se bude konat ve čtvrtek 16. května 2024 od 9,00 hodin v zasedací místnosti Muzea Kroměřížska, Velké náměstí 38, Kroměříž.


Světový den vody 2024

2. 4. 2024 - Ing. Eva Zádrapová - obchodní manažer

Stejně jako v předchozích letech, i letos se společnost Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. připojila k dalším vodárenským společnostem, aby oslavila Světový den vody, svátek připomínající důležitost vody a potřebu udržitelného...


Výstavba fotovoltaické elektrárny

1. 12. 2023 - Ing. Libor Janků

Společnost Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. zahájila stavbu FVE o výkonu 45 kWp, která je umístěna na střeše budovy kalového hospodářství v areálu úpravny vody v Kroměříži.


Cena za vodné a stočné pro rok 2024

30. 11. 2023 - Ing.Petr Vedra - ředitel společnosti

Vážení odběratelé, představenstvo společnosti rozhodlo, že s účinností od 1.1.2024 vstupují pro zákazníky Vodovodů a kanalizací Kroměříž, a.s. v platnost nové ceny za dodávku vody pitné a za odvádění a čistění odpadních vod. 


  Používáme soubory cookies

  Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

  Nastavení Souhlasím

  Souhlas můžete také odmítnout.